Ürün Markası

Baymak
Önceki Sayfaya Geri Dön
Baymak Doğalgaz ve Motorin Brülörü

GENEL BİLGİLER

 
BAYMAK Doğalgaz Brülörleri 
Baymak BG1 serisi tek kademeli doğalgaz brülörlerde sabit gaz ve hava debisi olup brülörün devreye girmesi ve devreden çıkması sürekli aynı kapasitede gerçekleşir. Hava klapesi tek bir noktaya ayarlanır ve bir daha değişmez.
Baymak BG2 serisi çift kademeli doğalgaz brülörlerde, servomotorla hava damperine kumanda edilerek uygun yakıt hava karışımı sağlanır. Bunun sonucu kararlı, düzgün ve yüksek verimli bir yanma elde edilir.
Ön süpürmede maksimum fayda için tam açılan klape, brülör durduğunda yine tam kapanarak ısının kazan içerisinde kalmasını temin ederek yakıt tasarrufu sağlar.
Baymak BG3 serisi oransal doğalgaz brülörlerde, minimum kapasite ile maksimum kapasite arasında kademesiz olarak gaz ve hava debisinin değişmesi işlemidir. Oransal brülörler anlık ve değişken yük çekişlerinde tek ve iki kademeye göre çok daha hızlı uyum sağladıkları için verimlidirler. Oransal brülörlerde devreden çıkma diğer işletme türlerine göre daha azdır. Baymak BG serisi gaz brülörleri; değişken müşteri ihtiyaçlarına yönelik, daha geniş kullanım aralığı elde edebilmek için geliştirilen fanlarla, yüksek karşı basınçlı kazanlarda bile sorunsuz yanma temin eder.

BAYMAK KL Motorin Brülörleri
KL 18
KL 20.1 AV 2.1 Motorin
KL 20.1 AV Özel Motorin
KL 20.1 b2 II Motorin
KL 20.1 b2 III Motorin
KL 20.1 b3 I Motorin
KL 20.1 b3 II Motorin

BAYMAK Ecostar Fuel-Oil Brülörleri
ECO 30 O (S) C 2 İki Kademe Fuel-Oil 
ECO 30 O (S) C 2 A İki Kademe Fuel-Oil
ECO 45 O (S) C 2 İki Kademe Fuel-Oil
ECO 45 O (S) C 2 B İki Kademe Fuel-Oil
ECO 50 O (S) C 2 İki Kademe Fuel-Oil
ECO 55 O (S) C 2 İki Kademe Fuel-Oil
ECO 55 O (S) C 2 A İki Kademe Fuel-Oil
ECO 60 O (S) C 2 İki Kademe Fuel-Oil
TEKLİF AL
BROŞÜR İNDİR