Hakkımızda

1979 yılında Kadir Karaevli tarafından kurulan As Teknik Endüstri Malzemeleri Ltd.Şti. , Necatibey Caddesi No:28 Karaköy’de, mağaza ve ofis katlarından oluşan toplam 200m²´lik binasında faaliyet göstermektedir. 1970 yılından beri endüstriyel malzemeler piyasasının içerisinde olan Kadir Karaevli, yaklaşık 50 yıllık deneyim ve birikimini, halen aktif olarak çalıştığı mağazasında müşterileri ve firma çalışanları ile paylaşmaktadır.

Kuruluşundan itibaren Karaköy - Necatibey Caddesi’ndeki güçlü ve vizyon sahibi firmaların başında yer alan As Teknik Ltd. Şti., yıllardır ısıtma ve endüstriyel malzeme konusunda bilgi ve hizmet almak isteyenlerin tek adresi konumundadır.

Firmamızın misyonu, teknoloji, bilgi, deneyim ve verimlilik kavramlarını insan kaynaklarımızla güçlendirerek sürekli gelişim sağlamak, mevcut ve potansiyel müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunmak, firmamız müşterileri ve çalışanları için maksimum değeri yaratmaktır.

As Teknik Endüstri Malzemeleri Ltd.Şti.’ nin vizyon ve hedefleri:

  • Müşterilerimiz en önemli değerimizdir. Onların beklentilerini kaliteli, hızlı ve istikrarlı bir şekilde karşılamak, ürünlerimizin satışı sırasında ve sonrasında müşterilerimizi memnun etmek en önemli görevimizdir.
  • Üstün iş ahlakı ve dürüstlük en temel hedefimizdir. Tüm ticari ilişkilerimizi adil, dürüst ve iyi niyetli bir yaklaşım çerçevesinde yürütmekte ve herkesten de aynı iyi niyeti beklemekteyiz.
  • Çözüm üretmek öncelikli görevimizdir. 50 yıllık bilgi birikimi ve sektörsel deneyime sahip olan firmamız, müşterilerimiz için somut çözümler üretmek ve daima en iyi olmak çabasındadır.